2020 NW Regional Grades 4-1
Round 1 Grade 3
 
1
 
Vault
   
1
 
Uneven Bars
   
1
 
Balance Beam
   
1
 
Floor
   
1
 
Physical Testing
9 BAXENDALE Evelyn Sparks GM 3   22 BOTTOMLEY Alana Warrington C&M 3   35 WHITEHEAD Holly Bury GM 3   47 DOHERTY Lilly The Wire C&M 3   59 ROBINSON Kate Longridge Lancs 3
10 IKIKARDESLER Zeynep Sparks GM 3   23 HALL Katie Warrington C&M 3   36 JENKINSON Summer Bury GM 3   48 MORRIS Lily The Wire C&M 3   60 COOK Gabriella Longridge Lancs 3
11 KIRKHAM Ella Sparks GM 3   24 DUNN Emily Warrington C&M 3   37 FRODSHAM Orla Stockport GM 3   49 RODERICK Darcey The Wire C&M 3   61 GRAYSTON Eva Longridge Lancs 3
12 MURPHY Leah Gymfinity C&M 3   25 JARVIS Leah Appley Bridge Lancs 3   38 GNATIUK Bella Stockport GM 3   50 MURPHY Ellie The Wire C&M 3   62 REID Holly Longridge Lancs 3
13 KULLU Millie Gymfinity C&M 3   26 REEVES Emily Appley Bridge Lancs 3   39 GARROTT Amelie Stockport GM 3   51 JONES Nancy Wirral C&M 3   63 MCGRATH Imogen Longridge Lancs 3
 
2
 
Vault
   
2
 
Uneven Bars
   
2
 
Balance Beam
   
2
 
Floor
   
2
 
Physical Testing
60 COOK Gabriella Longridge Lancs 3   10 IKIKARDESLER Zeynep Sparks GM 3   23 HALL Katie Warrington C&M 3   36 JENKINSON Summer Bury GM 3   48 MORRIS Lily The Wire C&M 3
61 GRAYSTON Eva Longridge Lancs 3   11 KIRKHAM Ella Sparks GM 3   24 DUNN Emily Warrington C&M 3   37 FRODSHAM Orla Stockport GM 3   49 RODERICK Darcey The Wire C&M 3
62 REID Holly Longridge Lancs 3   12 MURPHY Leah Gymfinity C&M 3   25 JARVIS Leah Appley Bridge Lancs 3   38 GNATIUK Bella Stockport GM 3   50 MURPHY Ellie The Wire C&M 3
63 MCGRATH Imogen Longridge Lancs 3   13 KULLU Millie Gymfinity C&M 3   26 REEVES Emily Appley Bridge Lancs 3   39 GARROTT Amelie Stockport GM 3   51 JONES Nancy Wirral C&M 3
59 ROBINSON Kate Longridge Lancs 3   9 BAXENDALE Evelyn Sparks GM 3   22 BOTTOMLEY Alana Warrington C&M 3   35 WHITEHEAD Holly Bury GM 3   47 DOHERTY Lilly The Wire C&M 3
 
3
 
Vault
   
3
 
Uneven Bars
   
3
 
Balance Beam
   
3
 
Floor
   
3
 
Physical Testing
49 RODERICK Darcey The Wire C&M 3   61 GRAYSTON Eva Longridge Lancs 3   11 KIRKHAM Ella Sparks GM 3   24 DUNN Emily Warrington C&M 3   37 FRODSHAM Orla Stockport GM 3
50 MURPHY Ellie The Wire C&M 3   62 REID Holly Longridge Lancs 3   12 MURPHY Leah Gymfinity C&M 3   25 JARVIS Leah Appley Bridge Lancs 3   38 GNATIUK Bella Stockport GM 3
51 JONES Nancy Wirral C&M 3   63 MCGRATH Imogen Longridge Lancs 3   13 KULLU Millie Gymfinity C&M 3   26 REEVES Emily Appley Bridge Lancs 3   39 GARROTT Amelie Stockport GM 3
47 DOHERTY Lilly The Wire C&M 3   59 ROBINSON Kate Longridge Lancs 3   9 BAXENDALE Evelyn Sparks GM 3   22 BOTTOMLEY Alana Warrington C&M 3   35 WHITEHEAD Holly Bury GM 3
48 MORRIS Lily The Wire C&M 3   60 COOK Gabriella Longridge Lancs 3   10 IKIKARDESLER Zeynep Sparks GM 3   23 HALL Katie Warrington C&M 3   36 JENKINSON Summer Bury GM 3
 
4
 
Vault
   
4
 
Uneven Bars
   
4
 
Balance Beam
   
4
 
Floor
   
4
 
Physical Testing
38 GNATIUK Bella Stockport GM 3   50 MURPHY Ellie The Wire C&M 3   62 REID Holly Longridge Lancs 3   12 MURPHY Leah Gymfinity C&M 3   25 JARVIS Leah Appley Bridge Lancs 3
39 GARROTT Amelie Stockport GM 3   51 JONES Nancy Wirral C&M 3   63 MCGRATH Imogen Longridge Lancs 3   13 KULLU Millie Gymfinity C&M 3   26 REEVES Emily Appley Bridge Lancs 3
35 WHITEHEAD Holly Bury GM 3   47 DOHERTY Lilly The Wire C&M 3   59 ROBINSON Kate Longridge Lancs 3   9 BAXENDALE Evelyn Sparks GM 3   22 BOTTOMLEY Alana Warrington C&M 3
36 JENKINSON Summer Bury GM 3   48 MORRIS Lily The Wire C&M 3   60 COOK Gabriella Longridge Lancs 3   10 IKIKARDESLER Zeynep Sparks GM 3   23 HALL Katie Warrington C&M 3
37 FRODSHAM Orla Stockport GM 3   49 RODERICK Darcey The Wire C&M 3   61 GRAYSTON Eva Longridge Lancs 3   11 KIRKHAM Ella Sparks GM 3   24 DUNN Emily Warrington C&M 3
 
5
 
Vault
   
5
 
Uneven Bars
   
5
 
Balance Beam
   
5
 
Floor
   
5
 
Physical Testing
26 REEVES Emily Appley Bridge Lancs 3   39 GARROTT Amelie Stockport GM 3   51 JONES Nancy Wirral C&M 3   63 MCGRATH Imogen Longridge Lancs 3   13 KULLU Millie Gymfinity C&M 3
22 BOTTOMLEY Alana Warrington C&M 3   35 WHITEHEAD Holly Bury GM 3   47 DOHERTY Lilly The Wire C&M 3   59 ROBINSON Kate Longridge Lancs 3   9 BAXENDALE Evelyn Sparks GM 3
23 HALL Katie Warrington C&M 3   36 JENKINSON Summer Bury GM 3   48 MORRIS Lily The Wire C&M 3   60 COOK Gabriella Longridge Lancs 3   10 IKIKARDESLER Zeynep Sparks GM 3
24 DUNN Emily Warrington C&M 3   37 FRODSHAM Orla Stockport GM 3   49 RODERICK Darcey The Wire C&M 3   61 GRAYSTON Eva Longridge Lancs 3   11 KIRKHAM Ella Sparks GM 3
25 JARVIS Leah Appley Bridge Lancs 3   38 GNATIUK Bella Stockport GM 3   50 MURPHY Ellie The Wire C&M 3   62 REID Holly Longridge Lancs 3   12 MURPHY Leah Gymfinity C&M 3
Revision 1 — Last modified Sat, 18 Jan 2020 16:04:34 -0800 — Generated Tue, 07 Dec 2021 04:11:46 -0800 in 0.020 seconds by kscore.ca