CFMI 2024
1- Level 1
 
1
 
Floor
   
1
 
Pommel Horse
   
1
 
Rings
   
1
 
Vault
   
1
 
Parallel Bars
   
1
 
Horizontal Bar
16197 BILODEAU Logan Langley Gymnastics Foundation Level 1   14175 WONG Kesler Langley Gymnastics Foundation Level 1   16033 MACGREGOR Erick Flicka Gymnastics Club Level 1   16101 DENTREMONT Quentin Inspire Sports Victoria Level 1 Group 1   9942 AKTAS Alexander Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1 Group 1   16513 KHANGURA Govind Twisters Gymnastics Level 1 Group 1
16199 SORGE Lynden Langley Gymnastics Foundation Level 1   14174 GAZO-DOBRIANSKI Milan Langley Gymnastics Foundation Level 1   16034 NAZAROV Andrey Flicka Gymnastics Club Level 1   16102 GOEHNER Joseph Inspire Sports Victoria Level 1 Group 1   9947 FEI Jacob Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1 Group 1   16512 HOWES Tristan Twisters Gymnastics Level 1 Group 1
16184 PRESCILLA Aries Langley Gymnastics Foundation Level 1   14173 FRUSON Stark Langley Gymnastics Foundation Level 1 Group 1   16035 SURINE John Flicka Gymnastics Club Level 1   16103 HALLMARK Liam Inspire Sports Victoria Level 1   9952 MOSELEY Neil Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1 Group 1   13837 SPARROW Elliott Twisters Gymnastics Level 1 Group 1
16198 KOEHN Lucas Langley Gymnastics Foundation Level 1   14171 GRYNIN Mark Langley Gymnastics Foundation Level 1   16036 FABISCHE Connor Flicka Gymnastics Club Level 1 Group 1   16104 HOPE Oliver Inspire Sports Victoria Level 1 Group 1   9954 SHIM Kyler Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1 Group 1   14066 KOVACS Attila Twisters Gymnastics Level 1 Group 1
16474 BRAITHWAITE MAHMOOD Koa Langley Gymnastics Foundation Level 1 Group 1   16191 DEMYKIN Evan Langley Gymnastics Foundation Level 1   16037 DEW Nicholas Flicka Gymnastics Club Level 1 Group 1   16105 SAIDAMINOV Amir Inspire Sports Victoria Level 1   12791 DLIMA Raphael Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1 Group 1   12005 STONE Ryan Kelowna Gymnastix Level 1 Group 1
16475 SHYRYAEV Maxim Langley Gymnastics Foundation Level 1   16254 LECKIE Davis Langley Gymnastics Foundation Level 1   11989 STRUB Cedar Delta Gymnastics Society Level 1 Group 1   16106 TAMALET Athanase Inspire Sports Victoria Level 1 Group 1   12794 LEBEDEV Daniil Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1 Group 1   12006 VAN BEVEREN Maddox Kelowna Gymnastix Level 1 Group 1
16330 JEONG Junyoung Langley Gymnastics Foundation Level 1   16476 RAHGOZER Ryan Langley Gymnastics Foundation Level 1 Group 1   16426 KAN Haven Delta Gymnastics Society Level 1 Group 1   16108 VERRIER Xavier Inspire Sports Victoria Level 1   16022 GABRIEL-YU Rockwell Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1   12556 HARMS Booker Kelowna Gymnastix Level 1 Group 1
14176 COWAN Oliver Langley Gymnastics Foundation Level 1 Group 1   16236 ANDREAE Luca Powell River Gymnastics Level 1   12674 PROVOST Alistair Delta Gymnastics Society Level 1   16109 LAUDI Kainoa Inspire Sports Victoria Level 1 Group 1   14274 LATOS Oscar Exelta Gymnastics Level 1 Group 1   12904 BRANDSMA Ivan Kelowna Gymnastix Level 1 Group 1
  12422 WORTHEN Nile Powell River Gymnastics Level 1 Group 1   12439 AHRENS Jason Delta Gymnastics Society Level 1   9890 THIBODEAU Phoenix Prince George Gymnastics Level 1 Group 1   14273 CROSSLAND Brayden Exelta Gymnastics Level 1 Group 1   16161 JAIN Aarav Surrey Gymnastic Society Level 1
      16384 MCLACHLAN Colton Prince George Gymnastics Level 1    
 
2
 
Floor
   
2
 
Pommel Horse
   
2
 
Rings
   
2
 
Vault
   
2
 
Parallel Bars
   
2
 
Horizontal Bar
13837 SPARROW Elliott Twisters Gymnastics Level 1 Group 1   16184 PRESCILLA Aries Langley Gymnastics Foundation Level 1   14173 FRUSON Stark Langley Gymnastics Foundation Level 1 Group 1   16035 SURINE John Flicka Gymnastics Club Level 1   16103 HALLMARK Liam Inspire Sports Victoria Level 1   9952 MOSELEY Neil Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1 Group 1
14066 KOVACS Attila Twisters Gymnastics Level 1 Group 1   16198 KOEHN Lucas Langley Gymnastics Foundation Level 1   14171 GRYNIN Mark Langley Gymnastics Foundation Level 1   16036 FABISCHE Connor Flicka Gymnastics Club Level 1 Group 1   16104 HOPE Oliver Inspire Sports Victoria Level 1 Group 1   9954 SHIM Kyler Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1 Group 1
12005 STONE Ryan Kelowna Gymnastix Level 1 Group 1   16474 BRAITHWAITE MAHMOOD Koa Langley Gymnastics Foundation Level 1 Group 1   16191 DEMYKIN Evan Langley Gymnastics Foundation Level 1   16037 DEW Nicholas Flicka Gymnastics Club Level 1 Group 1   16105 SAIDAMINOV Amir Inspire Sports Victoria Level 1   12791 DLIMA Raphael Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1 Group 1
12006 VAN BEVEREN Maddox Kelowna Gymnastix Level 1 Group 1   16475 SHYRYAEV Maxim Langley Gymnastics Foundation Level 1   16254 LECKIE Davis Langley Gymnastics Foundation Level 1   11989 STRUB Cedar Delta Gymnastics Society Level 1 Group 1   16106 TAMALET Athanase Inspire Sports Victoria Level 1 Group 1   12794 LEBEDEV Daniil Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1 Group 1
12556 HARMS Booker Kelowna Gymnastix Level 1 Group 1   16330 JEONG Junyoung Langley Gymnastics Foundation Level 1   16476 RAHGOZER Ryan Langley Gymnastics Foundation Level 1 Group 1   16426 KAN Haven Delta Gymnastics Society Level 1 Group 1   16108 VERRIER Xavier Inspire Sports Victoria Level 1   16022 GABRIEL-YU Rockwell Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1
12904 BRANDSMA Ivan Kelowna Gymnastix Level 1 Group 1   14176 COWAN Oliver Langley Gymnastics Foundation Level 1 Group 1   16236 ANDREAE Luca Powell River Gymnastics Level 1   12674 PROVOST Alistair Delta Gymnastics Society Level 1   16109 LAUDI Kainoa Inspire Sports Victoria Level 1 Group 1   14274 LATOS Oscar Exelta Gymnastics Level 1 Group 1
16161 JAIN Aarav Surrey Gymnastic Society Level 1   16197 BILODEAU Logan Langley Gymnastics Foundation Level 1   12422 WORTHEN Nile Powell River Gymnastics Level 1 Group 1   12439 AHRENS Jason Delta Gymnastics Society Level 1   9890 THIBODEAU Phoenix Prince George Gymnastics Level 1 Group 1   14273 CROSSLAND Brayden Exelta Gymnastics Level 1 Group 1
16513 KHANGURA Govind Twisters Gymnastics Level 1 Group 1   16199 SORGE Lynden Langley Gymnastics Foundation Level 1   14175 WONG Kesler Langley Gymnastics Foundation Level 1   16033 MACGREGOR Erick Flicka Gymnastics Club Level 1   16384 MCLACHLAN Colton Prince George Gymnastics Level 1   9942 AKTAS Alexander Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1 Group 1
16512 HOWES Tristan Twisters Gymnastics Level 1 Group 1     14174 GAZO-DOBRIANSKI Milan Langley Gymnastics Foundation Level 1   16034 NAZAROV Andrey Flicka Gymnastics Club Level 1   16101 DENTREMONT Quentin Inspire Sports Victoria Level 1 Group 1   9947 FEI Jacob Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1 Group 1
        16102 GOEHNER Joseph Inspire Sports Victoria Level 1 Group 1  
 
3
 
Floor
   
3
 
Pommel Horse
   
3
 
Rings
   
3
 
Vault
   
3
 
Parallel Bars
   
3
 
Horizontal Bar
12791 DLIMA Raphael Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1 Group 1   12005 STONE Ryan Kelowna Gymnastix Level 1 Group 1   16474 BRAITHWAITE MAHMOOD Koa Langley Gymnastics Foundation Level 1 Group 1   16191 DEMYKIN Evan Langley Gymnastics Foundation Level 1   16037 DEW Nicholas Flicka Gymnastics Club Level 1 Group 1   16105 SAIDAMINOV Amir Inspire Sports Victoria Level 1
12794 LEBEDEV Daniil Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1 Group 1   12006 VAN BEVEREN Maddox Kelowna Gymnastix Level 1 Group 1   16475 SHYRYAEV Maxim Langley Gymnastics Foundation Level 1   16254 LECKIE Davis Langley Gymnastics Foundation Level 1   11989 STRUB Cedar Delta Gymnastics Society Level 1 Group 1   16106 TAMALET Athanase Inspire Sports Victoria Level 1 Group 1
16022 GABRIEL-YU Rockwell Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1   12556 HARMS Booker Kelowna Gymnastix Level 1 Group 1   16330 JEONG Junyoung Langley Gymnastics Foundation Level 1   16476 RAHGOZER Ryan Langley Gymnastics Foundation Level 1 Group 1   16426 KAN Haven Delta Gymnastics Society Level 1 Group 1   16108 VERRIER Xavier Inspire Sports Victoria Level 1
14274 LATOS Oscar Exelta Gymnastics Level 1 Group 1   12904 BRANDSMA Ivan Kelowna Gymnastix Level 1 Group 1   14176 COWAN Oliver Langley Gymnastics Foundation Level 1 Group 1   16236 ANDREAE Luca Powell River Gymnastics Level 1   12674 PROVOST Alistair Delta Gymnastics Society Level 1   16109 LAUDI Kainoa Inspire Sports Victoria Level 1 Group 1
14273 CROSSLAND Brayden Exelta Gymnastics Level 1 Group 1   16161 JAIN Aarav Surrey Gymnastic Society Level 1   16197 BILODEAU Logan Langley Gymnastics Foundation Level 1   12422 WORTHEN Nile Powell River Gymnastics Level 1 Group 1   12439 AHRENS Jason Delta Gymnastics Society Level 1   9890 THIBODEAU Phoenix Prince George Gymnastics Level 1 Group 1
9942 AKTAS Alexander Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1 Group 1   16513 KHANGURA Govind Twisters Gymnastics Level 1 Group 1   16199 SORGE Lynden Langley Gymnastics Foundation Level 1   14175 WONG Kesler Langley Gymnastics Foundation Level 1   16033 MACGREGOR Erick Flicka Gymnastics Club Level 1   16384 MCLACHLAN Colton Prince George Gymnastics Level 1
9947 FEI Jacob Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1 Group 1   16512 HOWES Tristan Twisters Gymnastics Level 1 Group 1   16184 PRESCILLA Aries Langley Gymnastics Foundation Level 1   14174 GAZO-DOBRIANSKI Milan Langley Gymnastics Foundation Level 1   16034 NAZAROV Andrey Flicka Gymnastics Club Level 1   16101 DENTREMONT Quentin Inspire Sports Victoria Level 1 Group 1
9952 MOSELEY Neil Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1 Group 1   13837 SPARROW Elliott Twisters Gymnastics Level 1 Group 1   16198 KOEHN Lucas Langley Gymnastics Foundation Level 1   14173 FRUSON Stark Langley Gymnastics Foundation Level 1 Group 1   16035 SURINE John Flicka Gymnastics Club Level 1   16102 GOEHNER Joseph Inspire Sports Victoria Level 1 Group 1
9954 SHIM Kyler Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1 Group 1   14066 KOVACS Attila Twisters Gymnastics Level 1 Group 1     14171 GRYNIN Mark Langley Gymnastics Foundation Level 1   16036 FABISCHE Connor Flicka Gymnastics Club Level 1 Group 1   16103 HALLMARK Liam Inspire Sports Victoria Level 1
          16104 HOPE Oliver Inspire Sports Victoria Level 1 Group 1
 
4
 
Floor
   
4
 
Pommel Horse
   
4
 
Rings
   
4
 
Vault
   
4
 
Parallel Bars
   
4
 
Horizontal Bar
16108 VERRIER Xavier Inspire Sports Victoria Level 1   16022 GABRIEL-YU Rockwell Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1   12556 HARMS Booker Kelowna Gymnastix Level 1 Group 1   16330 JEONG Junyoung Langley Gymnastics Foundation Level 1   16476 RAHGOZER Ryan Langley Gymnastics Foundation Level 1 Group 1   16426 KAN Haven Delta Gymnastics Society Level 1 Group 1
16109 LAUDI Kainoa Inspire Sports Victoria Level 1 Group 1   14274 LATOS Oscar Exelta Gymnastics Level 1 Group 1   12904 BRANDSMA Ivan Kelowna Gymnastix Level 1 Group 1   14176 COWAN Oliver Langley Gymnastics Foundation Level 1 Group 1   16236 ANDREAE Luca Powell River Gymnastics Level 1   12674 PROVOST Alistair Delta Gymnastics Society Level 1
9890 THIBODEAU Phoenix Prince George Gymnastics Level 1 Group 1   14273 CROSSLAND Brayden Exelta Gymnastics Level 1 Group 1   16161 JAIN Aarav Surrey Gymnastic Society Level 1   16197 BILODEAU Logan Langley Gymnastics Foundation Level 1   12422 WORTHEN Nile Powell River Gymnastics Level 1 Group 1   12439 AHRENS Jason Delta Gymnastics Society Level 1
16384 MCLACHLAN Colton Prince George Gymnastics Level 1   9942 AKTAS Alexander Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1 Group 1   16513 KHANGURA Govind Twisters Gymnastics Level 1 Group 1   16199 SORGE Lynden Langley Gymnastics Foundation Level 1   14175 WONG Kesler Langley Gymnastics Foundation Level 1   16033 MACGREGOR Erick Flicka Gymnastics Club Level 1
16101 DENTREMONT Quentin Inspire Sports Victoria Level 1 Group 1   9947 FEI Jacob Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1 Group 1   16512 HOWES Tristan Twisters Gymnastics Level 1 Group 1   16184 PRESCILLA Aries Langley Gymnastics Foundation Level 1   14174 GAZO-DOBRIANSKI Milan Langley Gymnastics Foundation Level 1   16034 NAZAROV Andrey Flicka Gymnastics Club Level 1
16102 GOEHNER Joseph Inspire Sports Victoria Level 1 Group 1   9952 MOSELEY Neil Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1 Group 1   13837 SPARROW Elliott Twisters Gymnastics Level 1 Group 1   16198 KOEHN Lucas Langley Gymnastics Foundation Level 1   14173 FRUSON Stark Langley Gymnastics Foundation Level 1 Group 1   16035 SURINE John Flicka Gymnastics Club Level 1
16103 HALLMARK Liam Inspire Sports Victoria Level 1   9954 SHIM Kyler Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1 Group 1   14066 KOVACS Attila Twisters Gymnastics Level 1 Group 1   16474 BRAITHWAITE MAHMOOD Koa Langley Gymnastics Foundation Level 1 Group 1   14171 GRYNIN Mark Langley Gymnastics Foundation Level 1   16036 FABISCHE Connor Flicka Gymnastics Club Level 1 Group 1
16104 HOPE Oliver Inspire Sports Victoria Level 1 Group 1   12791 DLIMA Raphael Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1 Group 1   12005 STONE Ryan Kelowna Gymnastix Level 1 Group 1   16475 SHYRYAEV Maxim Langley Gymnastics Foundation Level 1   16191 DEMYKIN Evan Langley Gymnastics Foundation Level 1   16037 DEW Nicholas Flicka Gymnastics Club Level 1 Group 1
16105 SAIDAMINOV Amir Inspire Sports Victoria Level 1   12794 LEBEDEV Daniil Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1 Group 1   12006 VAN BEVEREN Maddox Kelowna Gymnastix Level 1 Group 1     16254 LECKIE Davis Langley Gymnastics Foundation Level 1   11989 STRUB Cedar Delta Gymnastics Society Level 1 Group 1
16106 TAMALET Athanase Inspire Sports Victoria Level 1 Group 1          
 
5
 
Floor
   
5
 
Pommel Horse
   
5
 
Rings
   
5
 
Vault
   
5
 
Parallel Bars
   
5
 
Horizontal Bar
12439 AHRENS Jason Delta Gymnastics Society Level 1   9890 THIBODEAU Phoenix Prince George Gymnastics Level 1 Group 1   14273 CROSSLAND Brayden Exelta Gymnastics Level 1 Group 1   16161 JAIN Aarav Surrey Gymnastic Society Level 1   16197 BILODEAU Logan Langley Gymnastics Foundation Level 1   12422 WORTHEN Nile Powell River Gymnastics Level 1 Group 1
16033 MACGREGOR Erick Flicka Gymnastics Club Level 1   16384 MCLACHLAN Colton Prince George Gymnastics Level 1   9942 AKTAS Alexander Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1 Group 1   16513 KHANGURA Govind Twisters Gymnastics Level 1 Group 1   16199 SORGE Lynden Langley Gymnastics Foundation Level 1   14175 WONG Kesler Langley Gymnastics Foundation Level 1
16034 NAZAROV Andrey Flicka Gymnastics Club Level 1   16101 DENTREMONT Quentin Inspire Sports Victoria Level 1 Group 1   9947 FEI Jacob Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1 Group 1   16512 HOWES Tristan Twisters Gymnastics Level 1 Group 1   16184 PRESCILLA Aries Langley Gymnastics Foundation Level 1   14174 GAZO-DOBRIANSKI Milan Langley Gymnastics Foundation Level 1
16035 SURINE John Flicka Gymnastics Club Level 1   16102 GOEHNER Joseph Inspire Sports Victoria Level 1 Group 1   9952 MOSELEY Neil Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1 Group 1   13837 SPARROW Elliott Twisters Gymnastics Level 1 Group 1   16198 KOEHN Lucas Langley Gymnastics Foundation Level 1   14173 FRUSON Stark Langley Gymnastics Foundation Level 1 Group 1
16036 FABISCHE Connor Flicka Gymnastics Club Level 1 Group 1   16103 HALLMARK Liam Inspire Sports Victoria Level 1   9954 SHIM Kyler Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1 Group 1   14066 KOVACS Attila Twisters Gymnastics Level 1 Group 1   16474 BRAITHWAITE MAHMOOD Koa Langley Gymnastics Foundation Level 1 Group 1   14171 GRYNIN Mark Langley Gymnastics Foundation Level 1
16037 DEW Nicholas Flicka Gymnastics Club Level 1 Group 1   16104 HOPE Oliver Inspire Sports Victoria Level 1 Group 1   12791 DLIMA Raphael Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1 Group 1   12005 STONE Ryan Kelowna Gymnastix Level 1 Group 1   16475 SHYRYAEV Maxim Langley Gymnastics Foundation Level 1   16191 DEMYKIN Evan Langley Gymnastics Foundation Level 1
11989 STRUB Cedar Delta Gymnastics Society Level 1 Group 1   16105 SAIDAMINOV Amir Inspire Sports Victoria Level 1   12794 LEBEDEV Daniil Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1 Group 1   12006 VAN BEVEREN Maddox Kelowna Gymnastix Level 1 Group 1   16330 JEONG Junyoung Langley Gymnastics Foundation Level 1   16254 LECKIE Davis Langley Gymnastics Foundation Level 1
16426 KAN Haven Delta Gymnastics Society Level 1 Group 1   16106 TAMALET Athanase Inspire Sports Victoria Level 1 Group 1   16022 GABRIEL-YU Rockwell Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1   12556 HARMS Booker Kelowna Gymnastix Level 1 Group 1   14176 COWAN Oliver Langley Gymnastics Foundation Level 1 Group 1   16476 RAHGOZER Ryan Langley Gymnastics Foundation Level 1 Group 1
12674 PROVOST Alistair Delta Gymnastics Society Level 1   16108 VERRIER Xavier Inspire Sports Victoria Level 1   14274 LATOS Oscar Exelta Gymnastics Level 1 Group 1   12904 BRANDSMA Ivan Kelowna Gymnastix Level 1 Group 1     16236 ANDREAE Luca Powell River Gymnastics Level 1
  16109 LAUDI Kainoa Inspire Sports Victoria Level 1 Group 1        
 
6
 
Floor
   
6
 
Pommel Horse
   
6
 
Rings
   
6
 
Vault
   
6
 
Parallel Bars
   
6
 
Horizontal Bar
14174 GAZO-DOBRIANSKI Milan Langley Gymnastics Foundation Level 1   16034 NAZAROV Andrey Flicka Gymnastics Club Level 1   16101 DENTREMONT Quentin Inspire Sports Victoria Level 1 Group 1   9947 FEI Jacob Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1 Group 1   16512 HOWES Tristan Twisters Gymnastics Level 1 Group 1   16184 PRESCILLA Aries Langley Gymnastics Foundation Level 1
14173 FRUSON Stark Langley Gymnastics Foundation Level 1 Group 1   16035 SURINE John Flicka Gymnastics Club Level 1   16102 GOEHNER Joseph Inspire Sports Victoria Level 1 Group 1   9952 MOSELEY Neil Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1 Group 1   13837 SPARROW Elliott Twisters Gymnastics Level 1 Group 1   16198 KOEHN Lucas Langley Gymnastics Foundation Level 1
14171 GRYNIN Mark Langley Gymnastics Foundation Level 1   16036 FABISCHE Connor Flicka Gymnastics Club Level 1 Group 1   16103 HALLMARK Liam Inspire Sports Victoria Level 1   9954 SHIM Kyler Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1 Group 1   14066 KOVACS Attila Twisters Gymnastics Level 1 Group 1   16474 BRAITHWAITE MAHMOOD Koa Langley Gymnastics Foundation Level 1 Group 1
16191 DEMYKIN Evan Langley Gymnastics Foundation Level 1   16037 DEW Nicholas Flicka Gymnastics Club Level 1 Group 1   16104 HOPE Oliver Inspire Sports Victoria Level 1 Group 1   12791 DLIMA Raphael Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1 Group 1   12005 STONE Ryan Kelowna Gymnastix Level 1 Group 1   16475 SHYRYAEV Maxim Langley Gymnastics Foundation Level 1
16254 LECKIE Davis Langley Gymnastics Foundation Level 1   11989 STRUB Cedar Delta Gymnastics Society Level 1 Group 1   16105 SAIDAMINOV Amir Inspire Sports Victoria Level 1   12794 LEBEDEV Daniil Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1 Group 1   12006 VAN BEVEREN Maddox Kelowna Gymnastix Level 1 Group 1   16330 JEONG Junyoung Langley Gymnastics Foundation Level 1
16476 RAHGOZER Ryan Langley Gymnastics Foundation Level 1 Group 1   16426 KAN Haven Delta Gymnastics Society Level 1 Group 1   16106 TAMALET Athanase Inspire Sports Victoria Level 1 Group 1   16022 GABRIEL-YU Rockwell Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1   12556 HARMS Booker Kelowna Gymnastix Level 1 Group 1   14176 COWAN Oliver Langley Gymnastics Foundation Level 1 Group 1
16236 ANDREAE Luca Powell River Gymnastics Level 1   12674 PROVOST Alistair Delta Gymnastics Society Level 1   16108 VERRIER Xavier Inspire Sports Victoria Level 1   14274 LATOS Oscar Exelta Gymnastics Level 1 Group 1   12904 BRANDSMA Ivan Kelowna Gymnastix Level 1 Group 1   16197 BILODEAU Logan Langley Gymnastics Foundation Level 1
12422 WORTHEN Nile Powell River Gymnastics Level 1 Group 1   12439 AHRENS Jason Delta Gymnastics Society Level 1   16109 LAUDI Kainoa Inspire Sports Victoria Level 1 Group 1   14273 CROSSLAND Brayden Exelta Gymnastics Level 1 Group 1   16161 JAIN Aarav Surrey Gymnastic Society Level 1   16199 SORGE Lynden Langley Gymnastics Foundation Level 1
14175 WONG Kesler Langley Gymnastics Foundation Level 1   16033 MACGREGOR Erick Flicka Gymnastics Club Level 1   9890 THIBODEAU Phoenix Prince George Gymnastics Level 1 Group 1   9942 AKTAS Alexander Vancouver Phoenix Gymnastics Level 1 Group 1   16513 KHANGURA Govind Twisters Gymnastics Level 1 Group 1  
    16384 MCLACHLAN Colton Prince George Gymnastics Level 1      
Revision 3— Last modified Fri, 16 Feb 2024 16:10:52 -0800 — Generated Sat, 13 Apr 2024 15:55:17 -0700 in 0.031 seconds by kscore.ca