BCSS Gymnastics Championships
Session 1 WAG 2
 
1
 
Vault
   
1
 
Uneven Bars
   
1
 
Balance Beam
   
1
 
Floor
   
1
 
Bye
6986 GRAHAM Nakeisha College Heights Secondary 2   8934 COYLE Tessa Aspengrove 2   5460 POPOVICH Isabelle Burnsview Secondary 2   3260 NICKERSON Olivia Dr Knox Middle School 2   9952 TRELEAVEN Arwen Alberni District Secondary 2
6960 SOMMERVILLE Alicia Kelly Road Secondary 2   2584 ELY Kirsten Shuswap Middle 2   7046 SAPANTA Vanessa St Thomas Aquinas Regional Secondary 2   3239 CONROY Kaelen Mount Boucherie Senior Secondary 2   2561 BRITTON Danika Alberni District Secondary 2
9779 RADOSEVIC Rachel Collingwood 2   9848 BARIL Malaika Argyle Secondary 2   9872 GILMOUR Georgia St Thomas Aquinas Regional Secondary 2   9577 JACQUES Trinity P.I.E. 2   9773 WAY-NEE Tiana Ballenas Secondary 2
1991 ROHLING Sophie Fraser Academy 2   9846 FERNANDES Leticia Argyle Secondary 2   5461 KRYGER Natasha Delta Secondary 2   8274 BELYEA Madison Powell River Christian 2   1757 THEXTON Paige Georges P Vanier Secondary 2
6380 TOXOPEUS Isla Earl Marriott Secondary 2   9847 HENRY Madelyn Argyle Secondary 2   5459 MARSDEN Anna Delta Secondary 2   5138 DUGGAN Ellie Eric Hamber Secondary 2   1739 OELKE Briana Highland Secondary 2
6953 HASSELBACH Kirsten Prince George Secondary 2   7003 RASINES Emma Windsor Secondary 2   5378 LAC Kathleen Moscrop Secondary 2   7752 HEDSTROM Aida Constable Neil Bruce Middle 2   1738 MCGREGOR Jada Georges P Vanier Secondary 2
9597 WEIR Jane South Delta Secondary 2   7015 MONTAGUE Jordyn Windsor Secondary 2   5379 MAH Maya Moscrop Secondary 2   3246 GRIECHEN Hope Constable Neil Bruce Middle 2   1736 BERG Brooke Georges P Vanier Secondary 2
1583 BULLEN Claire South Delta Secondary 2   7016 MONTAGUE Sydney Windsor Secondary 2   5384 WARREN Karen Moscrop Secondary 2   9667 PHU Serena Robert Alexander McMath Secondary 2   9702 YEE Jenelle York House 2
2798 DE ALBUQUERQUE Olivia South Delta Secondary 2   9950 FORD Charlotte George Elliott 2   5373 WONG-ABDUL Emily Moscrop Secondary 2   9666 PHU Samantha Robert Alexander McMath Secondary 2   6440 GLASSFORD Brooklyn Correlieu Secondary 2
2815 BRAGAGNOLO Jade South Delta Secondary 2       1681 DEYNEKO Katia R C Palmer Secondary 2   6445 SCHNEIDER Alyssa Correlieu Secondary 2
1598 HOPKINS Melanie South Delta Secondary 2        
 
2
 
Vault
   
2
 
Uneven Bars
   
2
 
Balance Beam
   
2
 
Floor
   
2
 
Bye
9952 TRELEAVEN Arwen Alberni District Secondary 2   9779 RADOSEVIC Rachel Collingwood 2   9848 BARIL Malaika Argyle Secondary 2   9872 GILMOUR Georgia St Thomas Aquinas Regional Secondary 2   9577 JACQUES Trinity P.I.E. 2
2561 BRITTON Danika Alberni District Secondary 2   1991 ROHLING Sophie Fraser Academy 2   9846 FERNANDES Leticia Argyle Secondary 2   5461 KRYGER Natasha Delta Secondary 2   8274 BELYEA Madison Powell River Christian 2
9773 WAY-NEE Tiana Ballenas Secondary 2   6380 TOXOPEUS Isla Earl Marriott Secondary 2   9847 HENRY Madelyn Argyle Secondary 2   5459 MARSDEN Anna Delta Secondary 2   5138 DUGGAN Ellie Eric Hamber Secondary 2
1757 THEXTON Paige Georges P Vanier Secondary 2   6953 HASSELBACH Kirsten Prince George Secondary 2   7003 RASINES Emma Windsor Secondary 2   5378 LAC Kathleen Moscrop Secondary 2   7752 HEDSTROM Aida Constable Neil Bruce Middle 2
1739 OELKE Briana Highland Secondary 2   9597 WEIR Jane South Delta Secondary 2   7015 MONTAGUE Jordyn Windsor Secondary 2   5379 MAH Maya Moscrop Secondary 2   3246 GRIECHEN Hope Constable Neil Bruce Middle 2
1738 MCGREGOR Jada Georges P Vanier Secondary 2   1583 BULLEN Claire South Delta Secondary 2   7016 MONTAGUE Sydney Windsor Secondary 2   5384 WARREN Karen Moscrop Secondary 2   9667 PHU Serena Robert Alexander McMath Secondary 2
1736 BERG Brooke Georges P Vanier Secondary 2   2798 DE ALBUQUERQUE Olivia South Delta Secondary 2   9950 FORD Charlotte George Elliott 2   5373 WONG-ABDUL Emily Moscrop Secondary 2   9666 PHU Samantha Robert Alexander McMath Secondary 2
9702 YEE Jenelle York House 2   2815 BRAGAGNOLO Jade South Delta Secondary 2   8934 COYLE Tessa Aspengrove 2   5460 POPOVICH Isabelle Burnsview Secondary 2   1681 DEYNEKO Katia R C Palmer Secondary 2
6440 GLASSFORD Brooklyn Correlieu Secondary 2   1598 HOPKINS Melanie South Delta Secondary 2   2584 ELY Kirsten Shuswap Middle 2   7046 SAPANTA Vanessa St Thomas Aquinas Regional Secondary 2   3260 NICKERSON Olivia Dr Knox Middle School 2
6445 SCHNEIDER Alyssa Correlieu Secondary 2   6986 GRAHAM Nakeisha College Heights Secondary 2       3239 CONROY Kaelen Mount Boucherie Senior Secondary 2
  6960 SOMMERVILLE Alicia Kelly Road Secondary 2      
 
3
 
Vault
   
3
 
Uneven Bars
   
3
 
Balance Beam
   
3
 
Floor
   
3
 
Bye
9577 JACQUES Trinity P.I.E. 2   9773 WAY-NEE Tiana Ballenas Secondary 2   6380 TOXOPEUS Isla Earl Marriott Secondary 2   9847 HENRY Madelyn Argyle Secondary 2   5459 MARSDEN Anna Delta Secondary 2
8274 BELYEA Madison Powell River Christian 2   1757 THEXTON Paige Georges P Vanier Secondary 2   6953 HASSELBACH Kirsten Prince George Secondary 2   7003 RASINES Emma Windsor Secondary 2   5378 LAC Kathleen Moscrop Secondary 2
5138 DUGGAN Ellie Eric Hamber Secondary 2   1739 OELKE Briana Highland Secondary 2   9597 WEIR Jane South Delta Secondary 2   7015 MONTAGUE Jordyn Windsor Secondary 2   5379 MAH Maya Moscrop Secondary 2
7752 HEDSTROM Aida Constable Neil Bruce Middle 2   1738 MCGREGOR Jada Georges P Vanier Secondary 2   1583 BULLEN Claire South Delta Secondary 2   7016 MONTAGUE Sydney Windsor Secondary 2   5384 WARREN Karen Moscrop Secondary 2
3246 GRIECHEN Hope Constable Neil Bruce Middle 2   1736 BERG Brooke Georges P Vanier Secondary 2   2798 DE ALBUQUERQUE Olivia South Delta Secondary 2   9950 FORD Charlotte George Elliott 2   5373 WONG-ABDUL Emily Moscrop Secondary 2
9667 PHU Serena Robert Alexander McMath Secondary 2   9702 YEE Jenelle York House 2   2815 BRAGAGNOLO Jade South Delta Secondary 2   8934 COYLE Tessa Aspengrove 2   5460 POPOVICH Isabelle Burnsview Secondary 2
9666 PHU Samantha Robert Alexander McMath Secondary 2   6440 GLASSFORD Brooklyn Correlieu Secondary 2   1598 HOPKINS Melanie South Delta Secondary 2   2584 ELY Kirsten Shuswap Middle 2   7046 SAPANTA Vanessa St Thomas Aquinas Regional Secondary 2
1681 DEYNEKO Katia R C Palmer Secondary 2   6445 SCHNEIDER Alyssa Correlieu Secondary 2   6986 GRAHAM Nakeisha College Heights Secondary 2   9848 BARIL Malaika Argyle Secondary 2   9872 GILMOUR Georgia St Thomas Aquinas Regional Secondary 2
3260 NICKERSON Olivia Dr Knox Middle School 2   9952 TRELEAVEN Arwen Alberni District Secondary 2   6960 SOMMERVILLE Alicia Kelly Road Secondary 2   9846 FERNANDES Leticia Argyle Secondary 2   5461 KRYGER Natasha Delta Secondary 2
3239 CONROY Kaelen Mount Boucherie Senior Secondary 2   2561 BRITTON Danika Alberni District Secondary 2   9779 RADOSEVIC Rachel Collingwood 2    
    1991 ROHLING Sophie Fraser Academy 2    
 
4
 
Vault
   
4
 
Uneven Bars
   
4
 
Balance Beam
   
4
 
Floor
   
4
 
Bye
5459 MARSDEN Anna Delta Secondary 2   5138 DUGGAN Ellie Eric Hamber Secondary 2   1739 OELKE Briana Highland Secondary 2   9597 WEIR Jane South Delta Secondary 2   7015 MONTAGUE Jordyn Windsor Secondary 2
5378 LAC Kathleen Moscrop Secondary 2   7752 HEDSTROM Aida Constable Neil Bruce Middle 2   1738 MCGREGOR Jada Georges P Vanier Secondary 2   1583 BULLEN Claire South Delta Secondary 2   7016 MONTAGUE Sydney Windsor Secondary 2
5379 MAH Maya Moscrop Secondary 2   3246 GRIECHEN Hope Constable Neil Bruce Middle 2   1736 BERG Brooke Georges P Vanier Secondary 2   2798 DE ALBUQUERQUE Olivia South Delta Secondary 2   9950 FORD Charlotte George Elliott 2
5384 WARREN Karen Moscrop Secondary 2   9667 PHU Serena Robert Alexander McMath Secondary 2   9702 YEE Jenelle York House 2   2815 BRAGAGNOLO Jade South Delta Secondary 2   8934 COYLE Tessa Aspengrove 2
5373 WONG-ABDUL Emily Moscrop Secondary 2   9666 PHU Samantha Robert Alexander McMath Secondary 2   6440 GLASSFORD Brooklyn Correlieu Secondary 2   1598 HOPKINS Melanie South Delta Secondary 2   2584 ELY Kirsten Shuswap Middle 2
5460 POPOVICH Isabelle Burnsview Secondary 2   1681 DEYNEKO Katia R C Palmer Secondary 2   6445 SCHNEIDER Alyssa Correlieu Secondary 2   6986 GRAHAM Nakeisha College Heights Secondary 2   9848 BARIL Malaika Argyle Secondary 2
7046 SAPANTA Vanessa St Thomas Aquinas Regional Secondary 2   3260 NICKERSON Olivia Dr Knox Middle School 2   9952 TRELEAVEN Arwen Alberni District Secondary 2   6960 SOMMERVILLE Alicia Kelly Road Secondary 2   9846 FERNANDES Leticia Argyle Secondary 2
9872 GILMOUR Georgia St Thomas Aquinas Regional Secondary 2   3239 CONROY Kaelen Mount Boucherie Senior Secondary 2   2561 BRITTON Danika Alberni District Secondary 2   9779 RADOSEVIC Rachel Collingwood 2   9847 HENRY Madelyn Argyle Secondary 2
5461 KRYGER Natasha Delta Secondary 2   9577 JACQUES Trinity P.I.E. 2   9773 WAY-NEE Tiana Ballenas Secondary 2   1991 ROHLING Sophie Fraser Academy 2   7003 RASINES Emma Windsor Secondary 2
  8274 BELYEA Madison Powell River Christian 2   1757 THEXTON Paige Georges P Vanier Secondary 2   6380 TOXOPEUS Isla Earl Marriott Secondary 2  
      6953 HASSELBACH Kirsten Prince George Secondary 2  
 
5
 
Vault
   
5
 
Uneven Bars
   
5
 
Balance Beam
   
5
 
Floor
   
5
 
Bye
7015 MONTAGUE Jordyn Windsor Secondary 2   5379 MAH Maya Moscrop Secondary 2   3246 GRIECHEN Hope Constable Neil Bruce Middle 2   1736 BERG Brooke Georges P Vanier Secondary 2   2798 DE ALBUQUERQUE Olivia South Delta Secondary 2
7016 MONTAGUE Sydney Windsor Secondary 2   5384 WARREN Karen Moscrop Secondary 2   9667 PHU Serena Robert Alexander McMath Secondary 2   9702 YEE Jenelle York House 2   2815 BRAGAGNOLO Jade South Delta Secondary 2
9950 FORD Charlotte George Elliott 2   5373 WONG-ABDUL Emily Moscrop Secondary 2   9666 PHU Samantha Robert Alexander McMath Secondary 2   6440 GLASSFORD Brooklyn Correlieu Secondary 2   1598 HOPKINS Melanie South Delta Secondary 2
8934 COYLE Tessa Aspengrove 2   5460 POPOVICH Isabelle Burnsview Secondary 2   1681 DEYNEKO Katia R C Palmer Secondary 2   6445 SCHNEIDER Alyssa Correlieu Secondary 2   6986 GRAHAM Nakeisha College Heights Secondary 2
2584 ELY Kirsten Shuswap Middle 2   7046 SAPANTA Vanessa St Thomas Aquinas Regional Secondary 2   3260 NICKERSON Olivia Dr Knox Middle School 2   9952 TRELEAVEN Arwen Alberni District Secondary 2   6960 SOMMERVILLE Alicia Kelly Road Secondary 2
9848 BARIL Malaika Argyle Secondary 2   9872 GILMOUR Georgia St Thomas Aquinas Regional Secondary 2   3239 CONROY Kaelen Mount Boucherie Senior Secondary 2   2561 BRITTON Danika Alberni District Secondary 2   9779 RADOSEVIC Rachel Collingwood 2
9846 FERNANDES Leticia Argyle Secondary 2   5461 KRYGER Natasha Delta Secondary 2   9577 JACQUES Trinity P.I.E. 2   9773 WAY-NEE Tiana Ballenas Secondary 2   1991 ROHLING Sophie Fraser Academy 2
9847 HENRY Madelyn Argyle Secondary 2   5459 MARSDEN Anna Delta Secondary 2   8274 BELYEA Madison Powell River Christian 2   1757 THEXTON Paige Georges P Vanier Secondary 2   6380 TOXOPEUS Isla Earl Marriott Secondary 2
7003 RASINES Emma Windsor Secondary 2   5378 LAC Kathleen Moscrop Secondary 2   5138 DUGGAN Ellie Eric Hamber Secondary 2   1739 OELKE Briana Highland Secondary 2   6953 HASSELBACH Kirsten Prince George Secondary 2
    7752 HEDSTROM Aida Constable Neil Bruce Middle 2   1738 MCGREGOR Jada Georges P Vanier Secondary 2   9597 WEIR Jane South Delta Secondary 2
        1583 BULLEN Claire South Delta Secondary 2
Revision 9 — Last modified Thu, 05 Mar 2020 19:01:16 -0800 — Generated Fri, 07 Aug 2020 17:46:59 -0700 in 0.021 seconds by kscore.ca